Best Metronome

Kolędy na keyboard, gitarę, fortepian, skrzypce -> nuty, słowa, akordy

Polecam moje autorskie nuty w nowym wydaniu:

KOLĘDY I PASTORAŁKI NA KEYBOARD, GITARĘ FLET, SKRZYPCE, itp.

Nuty zawierają 58 kolęd i pastorałek.
!!! Tak licznego zbioru kolęd, za taką niską cenę, nie znajdziesz gdzie indziej !!! (porównaj z innymi ofertami: 58 kolęd za 22 zł) !!!

W wyniku licznych próśb nauczycieli, uczniów szkół muzycznych i ognisk muzycznych oraz dzieci czy starszych uczących się na różnych instrumentach muzycznych (zwłaszcza keyboard, gitara) stworzyłem własne autorskie wydanie kolęd i pastorałek. Jako organista z 15 letnim stażem oraz dyrektor Społecznego Ogniska Muzycznego posiadam teoretyczne i praktyczne doświadczenie w wyborze i aranżacji kolęd. Na rynku nie ma aż kompletnego zestawu kolęd zawierającego tak wielką liczbę 58 kolęd w jednym zbiorze.

Aranżacje kolęd napisane są przejrzyście, zarówno w łatwym i trudniejszym układzie.

Nutki są drukowane laserowo: na specjalnym grubszym, białym, kredowym papierze (format A4 gramatura 120 g/m3) oraz bindowane (ze względu na łatwość ułożenia na keyboardzie, przede wszystkim nie zamykają się podczas grania).
Pod nutami oczywiście są słowa każdej z kolęd do śpiewania przez rodzinę, rodziców, uczniów.

Alfabetyczny spis kolęd i pastorałek:

• A wczora z wieczora
• Ach ubogi żłobie
• Anieli w niebie śpiewają
• Anioł pasterzom mówił
• Bóg się rodzi, moc truchleje
• Bóg się z Panny narodził
• Bracia patrzcie jeno
• Cicha noc, święta noc
• Cieszmy się i pod niebiosy
• Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje
• Do szopy, hej pasterze
• Dzisiaj w Betlejem
• Dziś w stajence mały Jezus się narodził
• Gdy się Chrystus rodzi
• Gdy śliczna Panna
• Hej w dzień narodzenia
• Jakaś światłość nad Betlejem
• Jasna kolęda
• Jingle Bells
• Jezusa narodzonego
• Jest taki dzień
• Jezus malusieńki
• Lulajże Jezuniu
• Maleńka miłość
• Mędrcy świata monarchowie
• Mizerna cicha
• Narodził się Jezus Chrystus bądźmy weseli
• Nie było miejsca dla Ciebie
• Gwiazdo Betlejemska
• Oj Maluśki Maluśki
• Pan z nieba i z łona
• Pasterze mili
• Pośpieszcie już wszyscy
• Pójdźmy wszyscy do stajenki
• Przybieżeli do Betlejem
• Przylecieli Aniołkowie
• Przystąpmy do szopy
• Skrzypi wóz
• Tam gdzie Ty, Jezu malusieńki
• Tryumfy Króla niebieskiego
• W grudniowe noce
• W dzień Bożego Narodzenia
• W żłobie leży
• Wesołą nowinę, bracia słuchajcie
• We wish you a Merry Christmas
• Witaj Jezu ukochany
• Witajmy Jezusa
• Wiwat dzisiaj Boskiej Istności
• Wśród nocnej ciszy
• Z narodzenia Pana
• Z nieba wysokiego
• Zaśnij Dziecino

+ NOWY SUPER DODATEK GRATIS: (nuty 6 nowych pastorałek - nowe wydanie)

• Bosy pastuszek
• Gore gwiazda Jezusowi
• Kolęda dla nieobecnych
• Uciekali, uciekali
• Z kopyta kulig rwie
• Znak pokoju (Choć tyle żalu w nas, Przekażmy sobie znak pokoju)

!!! Plik PDF z przykładowymi stronami aranżacji nut można sobie ściągnąć z mojej strony internetowej, także przeczytać komentarze i recenzje osób które zamówiły nuty w poprzednim wydaniu. www.slajdy.net.pl-kliknij

!!! TYLKO U NAS !!! PROFESJONALNY, LASEROWY WYDRUK NUT NA KREDOWYM PAPIERZE !!!

ZAMÓW NUTY KOLĘD JUŻ DZIŚ !!! NIE CZEKAJ DO ŚWIĄT !!!

(nakład wydania 2011 r. tylko 100 sztuk)

Nuty wysyłane są w specjalnej kopercie z zabezpieczeniem powietrznym, dostępne od ręki, bez żadnego czekania na realizację zamówienia. (wysyłka w 24h)
Na życzenie możliwość wystawienia faktury VAT (proszę o podanie pełnych danych łącznie z NIP)

W razie jakichkolwiek pytań proszę o pisać na maila slajdy@slajdy.net.pl
lub kontaktować się telefonicznie: kom. 0 600 335 023.

Łukasz Dziechciowski

W przygotowaniu podkłady mp3 kolęd i pastorałek na płytach CD ->
podkłady kolęd z linią melodyczną i bez linii melodycznej,
łącznie 116 podkładów kolęd i pastorałek.
(termin wydania 4 płyt to koniec listopada 2011 r. - koszt za płyty ok. 50 zł).
Płyta idealna do wspólnego kolędowania w domu, w rodzinie, także jako pomoc duszpasterska dla katechetów i księży.

Przykładowe podkłady do posłuchania i bezpłatnego ściągnięcia z mojego chomika. login slajdy1

A ja z kolei polecam

A ja z kolei polecam posłuchać kolęd na gitarze. Są naprawdę niesamowite ;)

[b][color=red][size=24]NAJNOW

[b][color=red][size=24]NAJNOWSZE WYDANIE NUT KOLĘD I PASTORAŁEK (2012 r.) [/size][/color]

[size=18][color=black]DO WYDANIA Z 2011 roku DODANO nuty dwóch pastorałek: Pastorałko nieś się biała oraz Świeć gwiazdeczko mała świeć .

[u]Łącznie w książce jest 60 kolęd i pastorałek [/u](cena zeszłoroczna 22 zł), kredowy papier, przejrzyście wydane nuty kolęd, zapraszam do zakupów. NAKŁAD TYLKO 100 sztuk !!! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY !!!!!!

Plik PDF z przykładowymi stronami aranżacji nut można sobie ściągnąć z mojej strony internetowej, także przeczytać komentarze i recenzje osób które zamówiły nuty w poprzednim wydaniu. !!! Plik PDF z przykładowymi stronami aranżacji nut można sobie ściągnąć z mojej strony internetowej, także przeczytać komentarze i recenzje osób które zamówiły nuty w poprzednim wydaniu. [url=http://www.slajdy.net.pl/index.php?action=1&id=12]www.slajdy.net.pl-kliknij[/url] [/color]

[color=red]W PRZYGOTOWANIU PODKŁADY CD AUDIO I MP3 Z LINIĄ MELODYCZNĄ I BEZ LINII MELODYCZNEJ WSZYSTKICH 60 KOLĘD I PASTORAŁEK (łącznie 4 płyty: 3 płyty cd audio oraz jedna płyta mp3. -> koszt całości 60 zł, niskie tonacje do śpiewania, obniżone od orginalnych tonacji śpiewnika, podkłady ze wszystkimi zwrotkami kolęd, zapraszam do wspólnego kolędowania przy wigilijnym stole czy na opłatku z podkładami kolęd i pastorałek, przykładowe podkłady można posłuchać i pobrać z mego chomika slajdy1 [url=http://www.chomikuj.pl/slajdy1]podkłady_kolęd-kliknij[/url]
[/color] [/size][/b]

© 2009-2010 Mijuma.pl wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. O nas Kontakt Reklama